Солнцезащитные очки оптом
Солнцезащитные очки оптом
Новые модели 2022 уже на сайте!

Polarized

 P313 С1
P313 С1
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P313 С2
P313 С2
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P313 С3
P313 С3
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P315 С1
P315 С1
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P315 С2
P315 С2
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P323 С1
P323 С1
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P323 С2
P323 С2
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P323 С3
P323 С3
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P329 C1
P329 C1
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P329 C2
P329 C2
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
 P329 C3
P329 C3
Ціна: (опт): 4.00$
шт.
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Сонцезахисні окуляри Polarized оптом, Київ, Львів, Луцьк і вся Україна

Поєднання демократичної ціни і високої якості виконання якнайкраще характеризують оптику Polarized. Всі сонцезахисні окуляри Polarized, оптом пропоновані в інтернет-магазині Miss Aolise з доставкою по Києву та іншим містам України, виробляються виключно з сертифікованими поляризаційними лінзами. Саме це забезпечує надійний захист органів зору від ультрафіолету з довжиною хвилі до 400 нанометрів. Лінзи цих окулярів мають стабільні експлуатаційні якості, завдяки яким вони не б'ються і не випадають з оправ.

При виробництві продукції Polarized враховуються і медичні показники. Невагома і гнучка оправа дає можливість носіння окулярів скільки завгодно, без тиску на перенісся і скроні, що позбавляє вас від дискомфортних відчуттів. Носоупорна конструкція в більшості моделей додатково оснащена спеціальними отворами для вентиляції, що забезпечує максимальний комфорт експлуатації окулярів навіть спекотним літом.

Купити окуляри Polarized оптом в Києві, Ужгороді та всій Україні за низькими цінами

Купуючи сонцезахисні окуляри, важливо правильно вибрати оправу за формою обличчя. Отже:

  • Круглолицим людям варто віддавати перевагу виробам яскравого забарвлення з прямокутними або квадратними лінзами з округленими краями. Так можна домогтися оптимального ефекту.
  • Для квадратного обличчя варто вибирати непряму, злегка закруглену вгорі оправу. Масивні, об'ємні оправи в такому випадку відмінно підійдуть. Однак не варто перестаратися, в іншому випадку окуляри виділять то, що краще було б приховати.
  • Для людей з трикутними особами чудово підходять оправи типу "котячі очі", вироби з овальними і злегка звуженими до низу лінзами.
  • Для овального обличчя підійдуть всілякі різновиди оправ, але особливо вишукано виглядають овальні й квадратні варіанти.

Великий вибір окулярів Polarized оптом

Окуляри Polarized, оптом представлені в інтернет-магазині Miss Aolise, дбайливо захищають органи зору від яскравих відблисків, що представляють собою відображення від різноманітних поверхонь. Промені світла відбиваються від асфальту, снігу, водойм, фасадів і дахів різних будівель. Ці відбиті світлові промені і створюють відблиски, які погіршують видимість, заважають розглянути деталі і зовсім засліплюють, що може бути дуже небезпечно, особливо під час водіння автомобіля. З високоякісними очками Polarized ці проблеми легко вирішуються!

В продукції Polarized використовуються спеціальні фільтри, здатні збирати вертикальні промені сонця і відсівати зайві горизонтальні. Одягаючи аксесуари з поляризаційними лінзами, ви зможете не тільки захистити свої очі від несприятливих засліплюючих сонячних відблисків, а й поліпшити якість зображення. Особливо цінуються такі вироби водіями, чиї очі і так піддаються додатковому навантаженню від тряски, постійно мінливої картинки і одноманітної лінії дорожнього полотна.