Солнцезащитные очки оптом
Солнцезащитные очки оптом
Новые модели 2022 уже на сайте!

Про нас

Шановні підприємці! Ми раді вітати вас на нашому сайті.

Ми всі живемо в епоху прогресу і маємо йти в ногу з часом. Кожен знає ті плюси, які дає нам інтернет, але найголовніше – це можливість заощадити час.

Безумовно, особисте спілкування для нас є пріоритетом і ви завжди можете приїхати до першої столиці України – міста Харкова, де наша компанія має мережу магазинів.

 

Трохи про себе:

Наша компанія займається оптовою та роздрібною торгівлею очками понад 15 років. За цей час на своїх і чужих помилках ми багато чого навчилися і стали професіоналами в цьому бізнесі, налагодили прямі постачання від виробників, у нас широкий асортимент моделей, який на протязі сезону постійно поповняться. Також ми пропонуємо відмінне поєднання ціни та якості, маємо гнучку цінову політику та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для великих оптовиків ми маємо особливі умови.

 

Своїм досвідом ми із задоволенням поділився з Вами!

Для початківців:

Сонцезахисні окуляри - це один з не багатьох товарів, де роздрібна ціна перевищує оптову в кілька разів (у 3 і більше) і тому це дуже рентабельний бізнес. Окуляри, які ми пропонуємо, красиві та недорогі. Хоч би якою була криза в країні, незначна сума на покупку очок знайдеться у кожного. Тим більше, що навесні та влітку це справді необхідна річ. А наша стильна молодь за сезон під впливом моди може міняти кілька пар очок. Тож попит на наш товар стабільний.

Ми завжди раді допомогти початківцям та недосвідченим оптовикам вибрати відповідний асортимент практично на будь-яку суму, орієнтуючись на вашу цільову аудиторію, адже в наших інтересах, щоб ваш бізнес пішов успішно і ми продовжували співпрацювати.

 

Для тих, хто вже давно знайомий з цим бізнесом, хочеться підкреслити, що в нашому асортименті присутні вже відомі і розкручені марки, такі як Aolise, Matrix, Kaidi і т.д. Також ми обов'язково включаємо і окуляри від інших виробників, вже перевірені протягом кількох років, такі як Polard, Miss Aolise, Porado, Miramax і т. д. На них ми також рекомендуємо вам звернути увагу, оскільки вони не поступаються як, а коштують дешевше. Це дасть вам змогу заробити більше. До того ж, такі окуляри навряд чи будуть у ваших конкурентів!

Отже, на нашому сайті все просто та зрозуміло. Це дійсно дуже зручно – вибирати окуляри по інтернету. А ми зі свого боку гарантуємо вам стабільність та порядність у роботі.

Бажаємо хорошої торгівлі та сонячної погоди!